Praca: Kierowca Krajowy

Ogloszenie numer: 301450, z dnia 26-07-2013

Firma logistyczno – transportowa Verhoeven Logistics poszukuje do swojego oddziału w Tarnowie Podgórnym 62-080 kierowców do transportu krajowego:

Kierowca Krajowy

Miejsce pracy: / Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: Praca kierowca krajowy

Wymagania

  • Uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych - ADR
  • Wymagana elektroniczna karta kierowcy
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodów kat. C + E
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierowca-krajowy_301450.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Praca Tarnowo Podgórne Praca Verhoeven Logistics Poland Sp. Z o.o. Praca Kierowca Tarnowo Podgórne

Zobacz najnowsze oferty

Kierowca Międzynarodowy kat. B do 3,5 tony

Opis stanowisko: kierowca w ruchu międzynarodowym na auto do 3,5t 10 E  Wymagania:             komunikatywny angielski/niemiecki minimum rok doświadczenia uprawnienia ADR będą zdecydowanym atutem praca w systemie 4/1 rzetelność, sumienność, dobra organizacja pracy

Kierowca / Specjalista ds. Obsługi Klienta

sporządzenie dokumentacji związanej z zawarciem umowy zawieranie umów negocjowanie warunków ofert z klientami organizacja spotkań oraz sporządzenie baz klientów sporządzenie raportów sprzedażowych komunikatywność nienaganna prezencja mile widziane doświadczenie w obsłudze...

Pracownik Inwentaryzacji

Praca w dniu 06.11 Praca polega na liczeniu asortymentu sklepowego i magazynowego z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń (skanerów)   Dyspozycyjność w godzinach dziennych Solidność i punktualność oraz umiejętność szybkiego liczenia Sprawność fizyczna Ukończone 18 lat

Pracownik hali

Zakres obowiązków: prace przy wykładaniu towaru dbanie o ekspozycję towarów na półkach budowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: aktualna książeczka sanepidu odpowiedzialność, dokładność pozytywne nastawienie

Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

Dbałość o realizację planów sprzedażowych Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców Wykształcenie min. średnie techniczne Znajomość branży...

Magazynier

wykształcenie zawodowe związane z branżą motoryzacyjną podstawowa znajomość części motoryzacyjnych umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność zaangażowanie i inicjatywa

Magazynier